PODSUMOWANIE RUNDY JESIENNEJ "ORLIKÓW"

Najmłodsze pokolenie "Unitów" w pierwszej części sezonu zanotowało 3 zwycięstwa i 7 porażek na 10 spotkań co dało im 9 lokatę w tabeli z bilansem bramkowym 36 bramek strzelonych i 97 straconych. Jednak trener Adrian Szymczak tak podsumowuje pierwszą część sezonu: "Graliśmy tą rundę praktycznie rocznikiem 2008-2009 więc dziećmi 2-3 lata młodszymi. Z czołowymi drużynami byliśmy bez szans przegrywając fizycznie, mimo tego zawodnicy trenowali i chętnie przychodzili na mecze. W 10 spotkaniach wygraliśmy 3 ale uważam, że w tej kategorii wynik jest jak najmniej istotny, liczy się aby jak najwięcej te dzieciaki wyniosły z treningów i meczów. Cieszy także zaangażowanie niektórych rodziców i duża frekwencja na meczach w Złotym Stoku za co wielkie dzięki! Obecnie staram się żeby dzieci mogły trenować do Świąt Bożego Narodzenia, 2 razy w tygodniu. Dziękuję zawodnikom, rodzicom i wszystkich zainteresowanych w rozwój tych dzieci. JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ!"