Sparing nr. 9: Sparta Ziębice - Unia 0-1

W dniu 6 marca w Ziębicach Unia rozegrała swój ostatni mecz kontrolny kończąc tym samym intensywny okres przygotowawczy. Podopieczni Grzegorza Czachora zakończyli zwycięstwem serię sparingów pokonując Spartę 1-0 po samobójczej bramce Damiana Kozłowskiego. Mecz odbywał się w dość napiętej atmosferze, było dużo ostrych starć, głównie ze strony gospodarzy, jednak mecz zakończył się z podwójnym szczęściem dla piłkarzy Unii kończąc mecz bez kontuzji i ze zwycięstwem.

Unia tym spotkaniem zakończyła przygotowania do rundy rewanżowej a już za 8 dni drużyna ze Złotego Stoku zainauguruje rundę rewanżową w Świdnicy z zespołem Polonia/Sparta II.

Skład: Gawdanowicz - Faron, Gołdyn, Sury, Szafarski - Radożycki, Dudzic, Markowski, Michalski - Cebula, Trepka. Zmiany: Zugaj, Gołuszko, Brysiak, Pajestka.