PRZEŁAMALI SIĘ; Orlęta Krosnowice - Unia Złoty Stok 0:3

Seniorzy "Unii" przerwali passę meczów bez zwycięstwa ! W rozegranym dziś meczu pokonali w Krosnowicach miejscowe "Orlęta" 3 : 0. Podopieczni trenera Adriana Szymczaka od 27 minuty grali w osłabieniu, po tym, jak czerwoną kartką został ukarany Daniel Gurbała. W tym momencie "unici" prowadzili 1 : 0 po bramce Maćka Michalskiego. Po wykluczeniu "Mundka" do bramki musiał stanąć Paweł Dudzic ( Bartek Gawdonowicz nie stawił się na przedmeczowej zbiórce, natomiast Bartek Klecko w tym czasie rozgrywał mecz w Złotym Stoku w ekipie juniorów ). W drugiej połowie gole dla naszej drużyny zdobyli Mateusz Faron w 79 min. i Rafał Brysiak w 82 min. (pierwsza bramka "Gały" w seniorach) i pierwsze zwycięstwo pod wodzą trenera Adriana Szymczaka stało się faktem.
Skład : Daniel Gurbała - Jarosław Śleziak, Marcin Kolasa, Mateusz Śleziak, Krzysztof Kusowski - Mateusz Faron, Mateusz Bień, Paweł Dudzic, Rafał Brysiak - Maciej Michalski ( 85 - Kacper Gołuszko ), Krzysztof Trepka.

Relacja: Wojciech Król