Wywiad z Tomkiem Pajestką, nowym zawodnikiem Unii.

Nie zdążyłeś jeszcze zaprezentować się kibicom w Złotym Stoku przez problemy zdrowotne. Możesz konkretniej powiedzieć z czym jest problem?

T.P: Problem jest z kolanem, podejrzewam, że z wiązadłem zewnętrznym. Jutro mam wizytę u lekarza i będę mógł powiedzieć więcej.

Czyli nie znasz jeszcze daty powrotu na boisko?

T.P: Niestety nie, jak powiedziałem jutro być może będę mądrzejszy o tą wiedzę. Oby nastąpiło to jak najszybciej.

Od kiedy zacząłeś treningi z drużyną Unii pod okiem trenera Czachora?

T.P: Przepracowałem praktycznie cały okres przygotowawczy, omijając 3-4 treningi i jeden mecz sparingowy.

Kiedy wystąpił problem z kolanem?

T.P: W spotkaniu w Ziębicach ze Spartą zawodnik gości "wszedł" mi w kolano i od tamtej pory odczuwam duży dyskomfort.

Czekasz niecierpliwie na debiut w koszulce Unii?

T.P: No pewnie! Nie mogę się doczekać kiedy tylko wybiegnę na boisko.

Już za kilka dni, w następnej kolejce zmierzycie się z liderem tabeli Unią Bardo. Wyniki drużyny z Barda muszą robić wrażenie. Jakie jest nastawienie drużyny?

T.P: Robią wrażenie, na pewno. Cały podokręg o tym mówi. Ja osobiście nie mogę powiedzieć nic o drużynie z Barda, ponieważ nie widziałem ich żadnego spotkania. Natomiast wiem, że nasza drużyna będzie świetnie przygotowana do tego meczu, i wiem że zrobimy wszystko żeby 3 punkty zostały w Złotym Stoku.