PODSUMOWANIE OKIENKA TRANSFEROWEGO 2016

Po zajęciu szóstego miejsca w poprzednim sezonie trener Grzegorz Czachor wzmocnił swój zespół w celu walki o awans takimi zawodnikami jak:

- Mateusz Śleziak (22 lata, środkowy obrońca, poprzedni klub: Orzeł Ząbkowice, wypożyczenie na rok)

- Łukasz Korniów (19 lat, pomocnik, poprzedni klub: Orzeł Ząbkowice, wypożyczenie na rok)

- Krzysztof Kusowski (19 lat, obrońca, poprzedni klub: Ślęża Ciepłowody, transfer definitywny)

- Marcin Kolasa (29 lat, obrońca/pomocnik, poprzedni klub: Sparta Paczków, transfer definitywny)

- Damian Węglarz (20 lat, obrońca/pomocnik, poprzedni klub: Zamek Kamieniec, wypożyczenie na pół roku).

Warto zaznaczyć, że Konrad Babiec był już niemal zawodnikiem Unii Złoty Stok, kiedy to 5 dni przed rozpoczęciem sezonu zrezygnował z gry w zespole Grzegorza Czachora.

Ponad to zawodnicy, którzy byli w szeregach Unii już w tamtym sezonie i byli wypożyczeni ze swoich klubów również zostają w Złotym Stoku. Są to:

- Maciej Michalski (23 lata, pomocnik/napastnik, poprzedni sezon wypożyczony na pół roku ze Sparty Ziębice -> transfer definitywny)

- Krzysztof Trepka (28 lat, napastnik, poprzedni sezon wypożyczony na pół roku ze Sparty Ziębice -> transfer definitywny)

- Jakub Wróblewski (21 lat, pomocnik, poprzedni sezon wypożyczony na pół roku ze Sparty Paczków -> przedłużenie wypożyczenia o kolejne pół roku).

Są również zawodnicy którzy opuścili szeregi Unii. Są to:

- Paweł Radożycki (obrońca/pomocnik, powrót z rocznego wypożyczenia do zespłu Wieży Rudnica)

- Dawid Gołdyn (obrońca, wypożyczenie na pół roku do zespołu Ślęży Ciepłowody)

- Damian Szafarski (obrońca, transfer definitywny do zespołu Sparty Paczków).

Nadal nie znane są losy Bartka Cebuli, który przebywa za granicą kraju.