Po drugie zwycięstwo z rzędu; Przed meczem Unia - LKS Bystrzyca Górna

Dziś o godzinie 15.00 na stadionie w Złotym Stoku Unia, od dwóch kolejek prowadzona przez Adriana Szymczaka, w 11 kolejce rozgrywek Ligi Okręgowej rozegra spotkanie z LKS-em Bystrzyca Górna.

LKS BYSTRZYCA GÓRNA

Dzisiejszy rywal Unii Złoty Stok na pewno nie należy do łatwiejszych. W obecnym sezonie drużyna z Bystrzycy Górnej na 10 rozegranych spotkań zdobyła 19 punktów (5 zwycięstw, 4 remisy, 1 porażka) z bilansem bramkowym 20-11 co daje gościom 5 pozycję w tabeli. Najlepszym strzelcem zespołu jest Konrad Sajdak, który do tej pory 6 razy pokonywał bramkarzy rywali.

UNIA ZŁOTY STOK

"Unici" po zmianie trenera, w dwóch poprzednich kolejkach zdobyli 4 punkty (remis z Piławianką u siebie 1-1 i wygrana w Krosnowicach z Orlętami 0-3). Do tej pory we wszystkich spotkaniach zgromadzili 13 punktów (3 zwycięstwa, 4 remisy, 3 porażki). Bilans bramkowy drużyny Adriana Szymczaka jest równy - 17 bramek strzelonych i tyle samo straconych czego efektem jest 9 pozycja w tabeli, tracąc do swojego dzisiejszego rywala 6 punktów. Najwięcej razy do bramki rywala trafiał Krzysztof Trepka. Na swoim koncie ma 5 bramek.

HISTORIA SPOTKAŃ

Klasa okręgowa 2011/2012

LKS Bystrzyca Górna 4-0 Unia Złoty Stok

Unia Złoty Stok 2-1 LKS Bystrzyca Górna